Press "Enter" to skip to content

#StandUpForUkraine

Sights.com.ua прекрасно розуміє що подорожі не на часі, доки в Україні йде війна. Проте ми продовжуємо працювати, даруючи читачам віру в завтрашній день та мрії, що неодмінно збудуться як тільки війна завершиться.

Ми закликаємо всіх допомагати військовим ЗСУ та переселенцям. Підтримуючи своїх друзів, родичів та знайомих або перераховуючи гроші в спеціалізовані фонди ви наближаєте нашу країну до перемоги. Нижче є перевірений список фондів та волонтерських організацій, куди ви можете перерахувати гроші.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

 • Координаційний центр міста Києва – допомога людям, змушеним переселитися, у розселенні та працевлаштуванні.
 • Армія SOS –  закупівля необхідних для військових амуніції, засобів захисту, зв’язку та розвідки, уніформи та продовольства, а також доставка їх безпосередньо на фронт.
 • Всеукраїнське об’єднання “Патріот” – матеріальна та соціальна підтримка військових. На зібрані кошти волонтери купують каски, форму, зброю, амуніцію для солдат на фронті.
 • Благодійний фонд допомоги армії “Повернись живим” – закупівля для військових тепловізорів, окулярів нічного бачення, кровоспинних препаратів та інших необхідних речей. Робота безпосередньо з командним і особовим складом військових частин і контроль доставки вантажів від складу до солдат. 
 • ДемАльянс допомога – соціальна, психологічна, інформаційна та юридична допомога родинам воїнів АТО та солдатам, які постраждали внаслідок бойових дій. Навчання психологічної самодопомоги. Працює соціальний клуб для членів родин воїнів.
 • Волонтерське об’єднання “Кожен Може допомогти” – допомога вимушеним переселенцям, тим, хто постраждав у зоні АТО (пораненим, катованим), сім’ям загиблих, гуманітарна допомога у зону АТО (продукти, одяг, побутові речі першої необхідності, медикаменти). Допомога соціальним групам, які через воєнні дії перебувають поза увагою (мешканці дитбудинків, інтернатів, притулків для старих, реабілітаційних центрів тощо).
 • Крила Фенікса – благодійний фонд “Благодійна організація “Благодійний фонд Крила Фенікса”, який надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального нелетальної захисту (бронежилети, каски), лікуванням поранених бійців, ремонтом будівель військових частин, придбанням індивідуальних аптечок.
 • Підтримай армію України – благодійний фонд, який створено  з метою залучення свідомих громадян та представників бізнес-спільноти для організації оперативної матеріально-технічної підтримки Збройних сил України та силових структур – всіх тих, хто в надскладних умовах продовжує стояти на сторожі миру та спокою.
 • ФОНД Діани Макарової – це ініціативна група активістів з надання допомоги армії та Національної гвардії України, пораненим і біженцям , сім’ям військовослужбовців.
 • Повернись Живим – благодійний фонд допомоги армії, який купує  тепловізори , окуляри нічного бачення, кровоспинні препарати та інші речі для частин, які беруть участь у АТО.
 • Волонтери без кордонів  –  волонтерська група, яка забезпечує матеріальне забезпечення бійців АТО, що воюють на Сході.
© 2022 Визначні місця світу. Всі права захищені.